1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Garanti Bankası ve İş Bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.
GARANTİ BANKASI TL: IBAN TR60 0006 2000 4760 0006 2947 92
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Türkiye’nin en önde gelen e-ticaret siteleri olmak üzere yüzlerce e-ticaret sitesine hizmet veren PayU Ödeme Sistemlerini kullanmaktayız. Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers’ın bir iştiraki olan PayU, hâlihazırda 16 ülkede faaliyet göstermektedir. PayU Türkiye, Sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtreleri, 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisle, bir yandan e-ticaret işletmelerinin hizmet kalitesini artırırken, diğer yandan Türkiye’nin önde gelen İŞ BANKASI, GARANTİ BANKASI, YAPI KREDİ, AKBANK, FİNANSBANK gibi bankaları ve lisansör kuruluşlarıyla yaptığı işbirlikleriyle sektöre yenilikçi bir hizmet anlayışı ile hizmetlerini sürdürmektedir.

3) Kapıda ödeme yaparak
Siparişinizi kapıda ödeme yaparak teslim almak için, alışverişinizi tamamlarken ödeme bölümüne geldiğinizde “Kapıda Ödeme” seçebilirsiniz. Ardından nakit ya da kredi kartı seçeneklerinden birini seçip kapıda ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

4) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda tarafımızdan başlatılan iade işlemi sonrası kredi kartı ile yapmış olduğunuz ödemeyi PayU firması güvenle 4 (dört) iş günü içerisinde kredi kartınıza iade eder. Ödemenizin havale olması durumunda Disan Mağazacılık ve E-ticaret LTD. Şirketi hesabınıza paranızı 3 (üç) iş günü içerisinde iade eder.

5) Teslimat
Gün içinde saat 14:00’a kadar gelen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Saat 14:00’dan sonra gelen siparişler bir sonraki gün kargoya verilir. İstanbul içinde aynı gün içerisinde yapılacak teslimatlar için whatsapp numaramızdan irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat veya Yurtiçi kargo firmasıyla gönderilecektir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

6) Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0216 499 84 70 numaralı fax’a gönderin ve durumu info@dileksepeti.com mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

SİPARİŞ NASIL VERİLİR?

SEPETE ÜRÜN EKLEME / SEPETİ GÖRÜNTÜLEME / ÖDEME 
Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyiniz. Ürünü sepete ekledikten sonra ekranın sağ tarafında SEPETİ GÖRÜNTÜLE ve ÖDEME butonlarının olduğu pencere açılacaktır. SEPETİ GÖRÜNTÜLE butonuna tıklayarak sepetinizi görüntüleyebilir, ÖDEME butonuna tıklayarak ödeme sayfasına gidebilirsiniz. Alanlar aşağıdaki görüntüde kırmızı çizgi içerisinde gösterilmiştir.ÖDEME SAYFASI 

 • Satın alma işleminize isterseniz üye olarak isterseniz üyeliksiz olarak devam edebilirsiniz.
 • Alttaki görüntüde gösterilen 1 no’lu alandan “Üye Girişi” yapabilirsiniz.
 • Kupon kodunuz varsa ürünü indirimli alabilirsiniz. 2 no’lu alandan kupon kodu girişi yapabilirsiniz.
 • 3 no’lu “Fatura Detayları” alanına faturanın ulaşmasını istediğiniz adres bilgilerini yazmalısınız.
 • 4 no’lu “Farklı Bir Adrese Gönderilsin Mi?” alanını seçip hediyenin ulaşmasını istediğiniz adres bilgilerinizi yazmalısınız.
 • 5 no’lu alana hediyenizle birlikte gönderilecek notu yazabilirsiniz.
 • 6 no’lu alan ödeme seçeneklerinin bulunduğu alandır. Ödeme şeklinizi bu kısımdan seçiniz.
  • KREDİ/BANKA KARTI: Kredi kartı veya banka kartı kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz. Kredi kartı veya banka kartınız 3D Güvenli Ödeme sistemi ile korunmaktadır. Kart bilgileriniz kesinlikle görüntülenmemektedir.
  • HAVALE/EFT: Sistemde tanımlanmış IBAN numaralarına banka havalesi yaparak ödemenizi yapabilirsiniz.
  • KAPIDA ÖDEME (NAKİT): Kapıda nakit kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz.
  • KAPIDA ÖDEME (KREDİ KARTI): Kapıda kredi kartı olarak ödemenizi yapabilirsiniz.

Tüm işlemleri tamamladıktan sonra “SİPARİŞİ ONAYLA” butonuna tıklayıp alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

ödeme sayfası

CART

X