DİLEKSEPETİ.COM TÜM KURUMSAL HEDİYE İHTİYAÇLARINIZDA YANINIZDA!

Yeni işe başlayan bir elemanınız olduğunda, müşterilerinize ve tedarikçilerinize sizi hatırlatacak özel hediyeler vermek istediğinizde, çalışanlarınızdan birinin çocuğu olduğunda hediye tedarik etmek için zaman ve bütçe ayarlamak konusunda sıkıntılar yaşadığınızı biliyoruz. Artık bunlar için ekstra zaman ve büyük bütçeler ayırmanıza gerek yok, tüm iyi dilekleriniz için dileksepeti.com yanınızda!

YENİ İŞİNE HOŞ GELDİN!
Şirketinize yeni başlayan birini ilk gününde sıcak bir hediye ile karşılamak sizce de çalışanlarınızın memnuniyeti açısından hoş olmaz mı? Çalışırken kullanabileceği kalem, defter gibi ürünlerden oluşan hediye kutularının yanı sıra kahve, kupa, çikolata gibi daha keyifli hediyelerle de karşılamak isteyebilirsiniz. “Yeni İşine Hoş Geldin” kutularımızı toplu sipariş verebileceğiniz gibi ihtiyacınız olduğu zamanlarda tek tek de sipariş verebilirsiniz.

HOŞ GELDİN BEBEK!
Çalışanlarınız bebek sahibi olduğunda onların yanında olduğunuzu hissettirecek samimi ve tatlı hediyeleri daha hastaneden çıkmadan sizin adınıza onlara gönderiyoruz.

FUAR VE ETKİNLİK HEDİYELERİ
Katıldığınız fuar ve etkinliklerde potansiyel müşterilerinizin aklında kalmak için katılımcılara özenle hazırlanmış markanızı taşıyan ürünleri sizler için hazırlıyoruz.

YILBAŞI HEDİYELERİ
Bütün yıl beraber çalıştığınız partnerlerinize, müşterilerinize ve tedarikçilerinize yeni bir yıla geçerken birbirinden güzel hediyelerle teşekkür etmek isterseniz farklı ürün ve hediye kutusu seçenekleri ile yanınızdayız.

Kurumsal siparişleriniz ile ilgili detaylı görüşmek için info@dileksepeti.com adresine mail atabilir, 0850 255 03 56 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

REFERANSLAR

CART

X